Vizyonumuz

Müteşekkir İnsani Yardım Derneği Olarak Yardımlarınızı Ulaştırmaya Devam Ettiğimiz Bölgelerde Müslüman Kardeşlerimizin Maddi Ve Manevi Birçok Sıkıntılar Çektiğine Şahit Oluyoruz. Bu Yüzden Asıl Gayemiz Olan  Müslüman Kardeşlerimizin Olduğu Bölgelerde Onların Sesini Duyurmak Ve Acil Yardım Bekleyen Müslüman Kardeşlerimize Sizler Sayesinde Hem Maddi - Manevi, Hem De İnsanı Yardım Faaliyetlerinde Bulunuyoruz…

Acil Yardımlar Nasıl Yapılıyor ?

Yardımları Ulaştırdığımız Bölgelerde Müslüman Kardeşlerimizin Maddi Ve Manevi  Birçok Sıkıntılar Çektiğine Şahit Oluyoruz. Bu Yüzden Asıl Gayemiz Onların Sesini Duyurmaktır. Bunun Yanında, Müslüman Kardeşlerimizin Olduğu Ve Acil Yardım Bekleyen Ülkelere Sizler Sayesinde Hem Maddi Ve Manevi, Hem De İnsanı Yardım Faaliyetlerinde Bulunuyoruz. Yardım Ve Hizmetlerimizde Öncelik Olarak Nerede Bir Müslüman Kardeşimiz Sıkıntı Çekiyor İse Yanındayız Elhamdülillah. Acil Yardım Çalışmamız da Önceliğimiz; Nerede Bir Yetim, Yaşlı, Kadın Ve Çocuklar Var İse Oraya Gereken Yardımı Ulaştırmaktır. 

Yardımlardan Nasıl Haberdar Olabiliriz ?

Müslüman Kardeşlerimizin Bu Acil Yardım Çığlığına Sessiz Kalmayan Siz Değerli Yardımseverleri, Ulaşan Yardımlar Hakkında +90 0538 583 74 59 Numaralı İrtibat Numaralarından, Veya İnternet Sitemizi Ziyaret Ederek Yapmış Olduğunuz Yardımlarınızın Hangi Ülkeye Ve Nasıl Yapıldığı Hakkında Detaylı Bilgiye Sahip Olabilirsiniz. Bu Çalışmalarda Yaptığımız Yardımlardan Sizlerin De Anbean Haberdar Olması Tek Gayemizdir. Müteşekkir İnsani Yardım Derneği Olarak Sizlerin Destekleri İle Müslüman Kardeşlerimizin Her An Yanında Olmaya Devam Edecek İnşallah.